Kocaali Sohbet Odaları

admin Temmuz 5 2021  Etiket: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , Yorum Yok

Kocaali Sohbet Odaları

Sakarya Kocaali Sohbet Odaları içerisinde genelde Sakaryadan kullanıcılar oluyor. Ama topluluk ne diye sorucak olursanız Kocaali yazlıkcıları oluyor. Kocaali Sakarya’nın bir ilçesi olup Denizi olduğu için Karasu gibi yazlıkcılara hitap ediyor. Fakat Karasu kadar hareketli değil de sessiz, sakin, gürültüden uzak tam bir kafa dinleme ilçesidir. Tatilcileri de istanbul Ankara gibi illerden oluyor.

Kocaali karasuya göre nufus olarak ve gelişim olarak biraz geride karasunun köyü gibi düşünebilirsiniz. Kocaali de Gayrimenkuller makul olduğu için yazlıkcılar hem yatırım olarak hemde sessiz sakin bir ortamda kafa dinlemek için yatırımlarını yapıyolar. Kocaalinin gece hayatı hatta gündüz hayatıda yok diyebilirim. Yazlıkcılar diye bahsederken sessiz sakin olduğu için çoğu topluluğu emeklilerden oluşur. Genç kesimler ise eğlenmek, gece hayatı yaşamak için karasuya gidiyolar.

Karasu ilçesine 20 km uzaklıkta olduğu için Kocaali – Karasu pek fark etmiyor. Mesafenin kısa olması sebebiyle zaten Kocaalideki gençler hep karasuda eğleniyor. Fakat Kocaali denizi Karasunun denizinden biraz daha temiz bunun sebebi ise karasudaki denize girilen yoğunluk + karasu limanının olmasıdır. Kocaali Sohbet Odaları içerisinde göreceğiniz herkes Kocaalili veya Kocaalide ikamet eden kişiler olmayacaktır. Tabiki Kocaali Sohbet Odaları Kocaali ilçesine ve halkına özel yapılmıştır.

Tabi bu da Kocaaliler haricinde kimse giremez demek değil. Kocaali Sohbet Odaları içerisinde Yazlıkcı misafirleri ve Türkiye‘nin 81 ilinden herkes içerisine girerek Sohbet, Muhabbet, Chat, Ortam yapabilir. Genelde Kocaali ilçesinden Bay/Bayan Arkadaş, eş, dost arayışında olan kullanıcılarımız kullanıyor. Kocaali ilçemizin de her ilçenin olduğu gibi köyleri var Sohbet Odaları ‘mıza Kocaalinin köylerinden Bay/Bayan kullanıcıları karşılıyor ve doyasıya Chat yapmanın tadını veriyoruz.

Kocaali Chat Odaları

Chat Odaları‘mız da günde 100lerce insanları karşıyoruz. Aralarında öğrenci toplulukları da olan kullanıcılarımız arasında dj arkadaşlarımızda var. Bunlar sizlere radyo CanlıFm hizmeti sağlıyolar. Radyo Odası içerisinde istekler vererek bir yandan sohbet ederken diğer yandan Chat yapmanın tadına varabilirsiniz.

Oyun Odaları ise diğer kullanıcılar ile yarisarak oynanmakta ve skor bazında ilerlemekte. islami soru cevap odamızda ise siz değerli kullanıcılarımıza din-kültürü eğitimi veriyor ister yarışarak bilgi tazelersiniz isterseniz bilgilerinizi arttırırsınız.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Bozkır Canlı Sohbet Odaları

Bozkır veya step, fiziki coğrafyada kurakçıl otsu bitkilerden oluşan, sıcak ve ılıman iklimlerdeki ağaçsız ekolojik bölge. Kıtaların iç bölgelerinde yağış miktarı 500-300 mm’ye düştüğü zaman ormanlar yerini otsu bitkilere ve çalılara bırakır. Bozkır kuşağı denen >>>

No Resim

Amasya Taşova Sohbet Odaları

Taşova Genel Tanıtım 1944 yılında kurulan Taşova, 11.513 merkez nüfusu, 19.229 köy nüfusuyla toplamda 30.742 nüfusa sahiptir. İlçe merkezinde 7 mahallesi, 63 köyü ve 77 mezrası bulunan bir ilçedir. Toplam >>>

No Resim

Amasya Canlı Sohbet Odaları Amasya Chat

Suluova Hakkında Bilgi Orta Kara Denizde tarihi bir şehir ki şehzadeleri ile ünlü, Yeşil Irmak boylarına kurulmuş AMASYA. Bu güzel şehrin; güzel, şirin, sade ilçesi, SULUOVA Suluova’nın tarihi; Amasya kadar >>>

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2021 Ekolay.Org