Amasya Sohbet Çet Odaları

admin Temmuz 15 2021  Etiket: , , , , , , , , , Yorum Yok

Amasya Sohbet Çet Odaları

Amasya Sohbet Odaları içerisinde genelde öğrenciler, gençler oluyor. Bu bekar, evli, dullar olmuyor değil tabiki ama odanın ağırlığı bu şekildedir. Tabiki her yaştan genci, ortayaş grubu ve yaşlı grubuda oluyor.

Fakat içeriği gençler ve öğrencilerden oluşmaktadır. Sadece amasyalı değil tüm il ve ilçelere açık olan odadır. Başlığı Amasya Sohbet Odaları neden diğer il ve ilçelere açık diye sorucak olursanız diğer il ve ilçelerden amasyalı Bay/Bayan eş, dost, arkadaş arayışında olan kullanıcılarımız var.

Forumlarda bahsedilen örnekler ve güzellikler odalarımız içerisinde Sohbet eden kullanıcılarımızda var. Saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde seviyeli Sohbet etmenin özelliğini bizim ile anlıyacaksınız.

Sohbet Odaları bildiğiniz üzere eskilerden çok tercih edilirdi. Bunun sebebi de ilk çıkan Sohbet ve arkadaşlık Portalı olmasıdır. Netlog sonrasında Facebook çıkmasıyla talepler doğal olarak azaldı.

Sebebi ise netlog ve facebookun kullanışı daha basit ve mobil de uyumlu olmasıydı. Fakat Sohbet Odaları da teknolojiden geri kalmayarak kullanımı basitleştirerek mobil uyumlu web siteleri tasarlamaya başladılar.

Üstelik sadece web sitelerini mobil uyumlu yapmakla kalmayarak mobil uygulamaları icaat ettiler. Bilgisayarda kullandığımız mirc scriptin mobil versiyonunu düşünün ve Android kullanıcılar için ayrı Apple kullanıcıları için ayrı 2 sürüm yapılmıştır.

Bu uygulamaları Android kullanıcılar Playstore’den Apple kullanıcıları ise Applestore’den tamamen ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sunduğumuz tüm hizmetler tamamen ücretsizdir.

Amasya Çet Odaları

Amasya Çet Odaları içerisinde genelde yaşlı veya emekliler mi demeliyim. Chat kelimesinin okunuşu Türkçede Çet olduğu için genelde orta yaşın üstüne çıkmış kullanıcılara rast gelmektedir.

Çet Odaları içerisinde genellikle evli ve dulların bulunduğu çet odalarıdır.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Amasya Merzifon Sohbet Odaları

Merzifon Amasya ilimizin ilçesidir. Merzifon hakkında önce bilgiler verelim, Merzifon hakkında kafanızda soru işaretleri kalmasını istemiyoruz. Merzifon’un nesi meşhur?  / Amasya Merzifon tarihi, huzurlu dokusu ve gezi rotalarıyla Amasya’nın şüphesiz en >>>

No Resim

Konya Canlı Sohbet Chat Odaları

Karatay Medresesi Karatay Medresesi, Sultan II. İzzeddin Keykavus devrinde, Emir Celaleddin Karatay tarafından 1251 yılında yaptırılmış medrese. Yapının mimarı bilinmiyor fakat bu medrese, Anadolu Selçuklu devri çini işçiliğinde önemli sayılıyor. >>>

No Resim

Konya Canlı Sohbet Odaları

Etliekmekten Tirite, Konya’nın İmza Lezzetlerini Tadın Başta Konya’nın medar-ı iftiharı etliekmek, fırın kebap, yağ somunu, tirit, mevlana böreği, kuru bamya çorbası olmak üzere Konya’nın yöresel lezzetleri ve bunların en iyi >>>

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2021 Ekolay.Org