Amasya Canlı Chat Odaları

admin Temmuz 14 2021  Etiket: , , , , , , , , , Yorum Yok

Amasya Canlı Chat Odaları

AmasyaKaradeniz Bölgesi‘nde Amasya ilinin merkez ilçesidir. 2019 itibarıyla Amasya (merkez ilçe) 150.828 nüfusa sahiptir.

Amasya ilinin 7 ilçesi vardır. Odalarımız içerisinde Amasya ilimizin 7 ilçe Sohbet Odaları da vardır. Bunlar ise ; Amasya Sohbet Odaları, Göynücek Sohbet Odaları, Gümüşhacıköy Sohbet Odaları, Hamamözü Sohbet Odaları, Merzifon Sohbet Odaları, Suluova Sohbet Odaları ve Taşova Sohbet Odaları‘dır.

Amasya Chat, Amasya Sohbet kelimeleri önceleri çok rövanşda idi. Şimdileri ise pek arama motorlarında talep görmüyor. Fakat yine de odaların içleri dolup taşıyor. Bunun sebebi ise Amasya Sohbet, Amasya Chat Odalarına sadece amasyalılar ve amasyada ikamet edenlerin olmamasıdır. Peki neden amasyalı veya amasyada ikamet etmediği halde Amasya Sohbet Odaları‘na giriyolar açıklamasını yapayım.

Türkiye‘nin 81 il ve ilçelerinden Bay/Bayan kullanıcıların odalara girme sebepleri Amasya ve ilçelerinden Bay/Bayan arkadaşlar, dostlar arayışında olmalarıdır. Amasya Canlı Sohbet Odaları içerisinde amasyanın ilçeleri olan 7 ilçe odaları da mevcuttur. Odalarımız içerisinde sizleri en iyi şekilde ağırlamak ve olabilceğiniz kadar memnun ederek odalar içerisinde Seviyeli bir Sohbet Ortamı sağlamaya çalışıyoruz.

Merzifon Chat

Merzifon Chat Odaları ise sadece merzifonluları ağırlamıyor, yine aynı şekilde olduğu gibi diğer il ve ilçelerden de kullanıcılarımız içeride Sohbet Chat yaparak arkadaş arıyorlar. Odaların başlıklarına göre yorumlamalar yapmak doğru değildir. Çünkü diğer il ve ilçelerden olup da bu odalar içerisinde kendisine arkadaşlar veya evlenicek arkadaşlar arayışında olan kullanıcılarımız için de kullanılması gayet normaldir. Merzifon Chat yazdığımız gibi okunmuyor çünkü Chat kelimesinin türkçesi çet olarak okunmaktadır.

Türkiye’de bazı kullanıcılar bunu çet olarak okuyarak yazmakta oyüzden google gibi büyük arama motorlarında çet kelimesi çok sık yazılıyor. Çet yap, çet yapalım, kızlar ile çet yap gibi örnek kelimelerde oldukca sık yazılıyor.

Suluova Chat

Suluova Chat denince aklınıza hemen gelen suluova ilçesindekiler. Fakat suluovadan arkadaş arayışında olanlar hiç mi hiç aklınıza gelmiyor. Bizler bu odalar içerisinde belki bu zamana kadar yüzlerce insanı evlendirdik yuva kurmalarına sebep olduk ne mutlu bize.

Sohbet Chat Kuralları

Kurallarimiz dahilinde (/rules) Kimsenin kimseyi rahatsiz etmediği,özgürlükçü chat anlayişı istiyoruz.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sosyal Medyada Paylaşın!

Diğer Yazılar

No Resim

Amasya Merzifon Sohbet Odaları

Merzifon Amasya ilimizin ilçesidir. Merzifon hakkında önce bilgiler verelim, Merzifon hakkında kafanızda soru işaretleri kalmasını istemiyoruz. Merzifon’un nesi meşhur?  / Amasya Merzifon tarihi, huzurlu dokusu ve gezi rotalarıyla Amasya’nın şüphesiz en >>>

No Resim

Konya Canlı Sohbet Chat Odaları

Karatay Medresesi Karatay Medresesi, Sultan II. İzzeddin Keykavus devrinde, Emir Celaleddin Karatay tarafından 1251 yılında yaptırılmış medrese. Yapının mimarı bilinmiyor fakat bu medrese, Anadolu Selçuklu devri çini işçiliğinde önemli sayılıyor. >>>

No Resim

Konya Canlı Sohbet Odaları

Etliekmekten Tirite, Konya’nın İmza Lezzetlerini Tadın Başta Konya’nın medar-ı iftiharı etliekmek, fırın kebap, yağ somunu, tirit, mevlana böreği, kuru bamya çorbası olmak üzere Konya’nın yöresel lezzetleri ve bunların en iyi >>>

Sohbet Sitesi;

Sanal alemde kullanıcılarına ücretsiz sohbet imkanı sağlayan Türkiye'nin sayılı Sohbet Siteleri Arasında Yer Almaktadır.

Sosyal Medyada Biz!

Facebook
Twitter
İnstagram
Youtube

© Copyright 2021 Ekolay.Org